Хитра синиця: підсумки 2021

Минає 2021 рік, і “Хитра синиця”, в особі дизайнерок Євгенії Колесніченко і Олександри Сергієнко, традиційно підбиває підсумки.

Дизайни-2021

Цьогоріч ми презентували 24 нових дизайни, серед яких була ексклюзивна схема для Клубу “Синичник” (“Лійка”, схема не продається!) і дизайн до 30-річчя Незалежності України “Сильна і незалежна”.

Підбірку листівок “Райське літо” ми порахували одним дизайном. Аналогічно з продовженням серії Сезонних віконець (“Віконця. Весна” і “Віконця. Літо“).

Євгенія Колесніченко поповнила колекцію рецептів України розробкою “Банош зі шкварками“, а Олександра Сергієнко створила ще одне пейзажне коло “Діти сонця“.

За мотивами ілюстрацій Надії Старовойтової було створено такі дизайни як “У похід”, “Гармонія”, “Ангел Охоронець”.

Серія “Завзяте птаство” за малюнками Світлани Балух поповнилась схемами “Ніжність“, “Домовик“, “Чугайстер” і “Під повнею“. А ще за ілюстрацією Світлани Олександра розробила схему “Гарбузятко” з прекрасним кучерявим хлопчиком.

У форматі авантюрки народився семплер “Заможний ґазда”, який дуже сподобався багатьом вишивальницям.

Цього року Євгенія і Олександра також вдались до творчих експериментів. Один з них — створення наборів для вишивки спасівських рушників “Горіхи з медом” і “Виноград з медом“. Центральні елементи цих дизайнів виконуються хрестиком, а от край рушників пропонується обробляти у техніці хардангер.

Другим експериментом стало започаткування серії для вишивки і оформлення белпулів. В цих наборах, окрім тканини, схеми і ниток, також є фанерні ексклюзивні заготовки для белпула з перфорацією під вишивку. Дизайни “Прийде осінь“, “Happy Halloween“, “Строкатий тигр” і “Фламінго” були випущені саме у складі таких наборів.

Дуже популярними виявились дизайни Євгенії Колесніченко “Квітковий вінок” і “Симфонія квітів“.

А ще на сайті з’явилась серія “Мотиви Поділля” від нашої подруги дизайнерки Юлії Максимець, для шанувальниць традиційних українських технік (цю серію ми не зараховували у наш особистий перелік творчих досягнень, але не згадати не можемо, бо вона прекрасна!)

Набори-2021

Рівно два роки тому ми вперше випустили набори у фірмовій крафтовій упаковці, яка за цей час стала нашою справжньою візитівкою!

У 2021 ми не лише справно збирали набори на замовлення наших любих клієнтів, а й започаткували співпрацю з рукодільними магазинами!

Окрім того, ми прийняли декілька важливих стратегічних рішень, одне з яких — поступово перейти лише на виробництво наборів і відмовитись від продажу електронних схем під брендом “Хитра синиця”. На кінець 2021 року ще триває перехідний період, коли ми частинами знімаємо з продажу електронні схеми.

Співпраця-2021

Ми продовжили творчу співпрацю з майстернею “Рукодільні витребеньки” (фарбована тканина і чохли для п’ялець Nurge). А ще дуже раді, що в нашому асортименті з’явились ексклюзивні аксесуари ручної роботи від майстрині Олени Коваль.

Виставки-2021

На жаль, ми змушені були пропустити весняну виставку HandMade Expo у Києві. Та восени все ж представили наш бренд на цій виставці і були неймовірно раді побачити знайомі обличчя постійних клієнтів, знайти нових шанувальників, поспілкуватись наживо з багатьма творчими дівчатами і зарядитись позитивом та натхненням!

Навчання-2021

Цьогоріч ми значно глибше занурювались у тему інтернет-маркетингу, слухали навчальні вебінари, купували консультації спеціалістів, вивчали чужий досвід, аналізували власні помилки і досягнення. Це насправді невидима для загалу частина нашої діяльності, а проте дуже важлива.

Бути дизайнеркою схем — лише верхівка айсбергу. Ми прагнемо розвивати свій бренд, вчимось робити це грамотно, це забирає купу часу, але і дає свій результат.

Подія-2021

Цього літа ми отримали сертифікати на реєстрацію двох торгових марок. Одна з них — “Хитра синиця”, як ви могли здогадатись. Яка ж друга? Всьому свій час. Неодмінно розкажемо про це, але це вже буде історія року прийдешнього.

Проєкти-2021

“Синиці з перцем” — формат прямих ефірів в Інстаграм, де ми піднімаємо гарячі вишивальні і не тільки теми. За рік вийшло 17 ефірів! Ми обговорювали вишивальні забобони, ворожили на журналах, міркували на тему жіночого покликання, розкривали таємниці мамського тайм-менеджменту тощо.

Клуб “Синичник”. Об’єднавшись довкола вишивки, ми з часом з’ясували, що нас поєднують також і схожі життєві цінності, погляди на світ і політику. Та що там казати, учасниці клубу за рік стали справжньою родиною! В рамках клубу ми провели три оффлайн-зустрічі, гру-сюрпризник “Таємний Миколай” і вишивальну гру “Щаслива випадковість” (яка досі триває на кінець року).

Авантюрка “Заможний ґазда”, де ми вишивали семплер, заряджений на добробут.

Гра “Полювання на духів 2.0”. Це командна гра за мотивами книжки Дари Корній про українську міфологію.

Гра в кальмара на вишивання (за мотивами нашумілого південнокорейського серіалу).

Карткова гра “Азартна синиця”

Таємний бокс “Миті натхнення” для тих, кому б дуже хотілось отримати подарунок під ялинку.

Ми щасливі, що ви були з нами у цьому році, вишивали наші дизайни, ділились враженнями і фото, підтримували добрим словом і гривнею наші творчі задуми та ідеї. Сподіваємось, прийдешній рік буде не менш плідним, цікавим і вдалим!

Будьте здорові, бережіть себе, вишивайте разом з нами!

З любов’ю, ваші “Хитрі синички”, Євгенія і Олександра.