“Хитра синиця” знімає з продажу електронні схеми!

З моменту заснування гурту “Хитра синиця” ми декілька разів переживали певні трансформації. Від формального об’єднання незалежних дизайнерок ми поступово доросли до повноцінного виробника схем і наборів для вишивки. З часом в нашому асортименті з’явились і інші матеріали для вишивальниць. Наприклад, ми були першими на українському ринку, хто познайомив наших рукодільниць з турецькою тканиною для вишивки. Також ми періодично радували своїх клієнток ексклюзивом у вигляді журналів та буклетів зі схемами світових дизайнерів, можливістю придбати в нас нитки для вишивки, організували партнерську співпрацю з майстринями, які виготовляють аксесуари для вишивки тощо.

Ми весь час перебуваємо у творчому пошуку і контакті з вишивальницями, тому заснували клуб Синичник, учасниці якого користуються перевагами при купівлі наших схем і беручи участь у наших заходах.
Наразі “Хитра синиця” – це дует дизайнерок Євгенії Колесніченко і Олександри Сергієнко. Ми думали, в якому напрямку нам розвиватись. І прийняли таке рішення. Під брендом “Хитра синиця” надалі ви зможете замовляти тільки набори для вишивки за нашими дизайнами. Схеми в електронному вигляді під цим брендом не продаватимуться, і ми поступово зніматимемо їх з продажу.

Наші набори у стандартній комплектації мають роздруковану чорно-білу символьну схему з додаванням двох-трьох кольорів для кращого контрасту (синій, червоний, зелений). Бекстітч позначається кольоровими лініями. Нитки, які ми використовуємо у наборах, — це муліне DMC. Опціонально набори можуть містити інші матеріали, якщо того вимагає дизайн (бісер, пришивні елементи, металік тощо). Що стосується тканини в наборах, то ми поступово переходимо з турецької рівномірки на комплектацією Аїдою чи Ліндою Zweigart. Докладніше про вміст конкретного набору ви завжди зможете прочитати на сторінці товару.

Також в наборах є голка і інструкція для комфортного вишивання, що дозволить впоратись з роботою навіть новачкам!

Щоб стежити за графіком зняття з продажу електронних схем, підпишіться на наші соцмережі (Фейсбук та Інстаграм). Також дізнатись, які схеми найближчим часом будуть знято з продажу, можна зі слайдеру на головній сторінці сайту і за тегом знімається з продажу.