“Хитра синиця” на HandMade Expo 2021: пропозиції для вишивальниць!

Друзі, ми раді повідомити, що гурт “Хитра синиця” бере участь у традиційній грандіозній XXXІV Міжнародній виставці HandMade Expo Осінь 2021, яка відбудеться у Києві протягом 6-9 жовтня, у Міжнародному виставковому центрі (м. Лівобережна, пр-т Броварський, 15).

Для гостей нашого стенду (К1) ми підготували приємні акції та сюрпризи!

🎁🎁🎁 ЖУРНАЛИ: Купуй 2 — отримуй 3! 🎁🎁🎁

👍 Придбавши на нашому стенді два журнали чи буклети турецького видавництва TUVA, ви отримаєте третій у подарунок. Подарунком вважатиметься журнал чи буклет з найнижчою ціною з обраних вами.

😍 Нагадаємо, що журнали і буклети TUVA — це скарбниця схем для вишивки хрестиком від дизайнерів зі світовим ім’ям, наприклад, таких як Сюзан Бейтс, Марія Діаз, Дюрен Джонс та інших. Якісна поліграфія, море ідей для прикладної вишивки, легкість у виконанні та ефектність у готових виробах.

🔥🔥🔥 Знижка 10% на набори “Хитра синиця” 🔥🔥🔥

  • З 1 по 9 жовтня ЗАМОВ І ОПЛАТИ набір за улюбленим дизайном “Хитрої синиці”
  • ОБОВʼЯЗКОВО скористайся КУПОНОМ hmkit10, оформлюючи замовлення на нашому сайті
  • Отримай ЗНИЖКУ 10%

❗ Ми укомплектуємо і зберемо для вас замовлений набір наприкінці жовтня!

😍 Замовляй ще більше наборів, щоб заощадити суттєвіше! Адже ми не часто робимо подібні акції:)

⚠️УВАГА! Купон діє лише на набори нової збірки (у фірмовій коробці). Товар з розділу ВСЯЧИНА, а також цифрові схеми не беруть участь у акції.

👍 Відвідувачі виставки, а саме нашого стенду К1, теж отримають знижку 10% на наші фірмові набори за умови, що погодяться почекати їхньої збірки до кінця жовтня:) Ну, а хто чекати не схоче, зможе придбати набір прямо на стенді з наявного асортименту за повну вартість.

🎁🎁🎁 Акція на тканину для вишивки “Отримай більше” 🎁🎁🎁

😍 Купуючи в нас на стенді 3 великі відрізи тканини для вишивки (або кількість відрізів, еквівалентну трьом великим, наприклад, 6 маленьких або 2 великих і 2 маленьких тощо), ви отримаєте від нас у подарунок відріз турецької рівномірки 32 каунту Gardenya (50*40 см) одного з трьох кольорів “Верес”“Тополя” або “Яблуня” (який це буде колір саме для вас — наш сюрприз!).

⚠️Великим відрізом вважається відріз розміром 50*80 см (або 50*89 см у випадку тканини “Блакить” чи “Рум’янець”).

❗ В акції беруть участь тканини з розділу Аїда та Рівномірка, окрім фарбованої тканини, скатертин, серветок, доріжок, пластикової канви, а також відрізів нестандартних розмірів.

Акція триває до 9 жовтня або допоки товар в наявності!

А ще ми приготували невеличкі приємні подарунки абсолютно всім нашим покупцям! Обов’язково відвідайте стенд К1, щоб поповнити свої рукодільні запаси і зарядитись позитивом та натхненням. Чекаємо на вас з нетерпінням!

Ваші Хитрі синички, Євгенія та Олександра.