Вартові степу

450,00 

Розмір вишивки у хрестиках: 113 х 154. В дизайні використовується палітра 45 кольорів DMC + 11 блендів (змішаних кольорів). Стібки: хрестик, шов “назад голку” (бекстітч), французькі вузлики.

 

Цифрова схема
450,00 
Електронна схема надається у форматі PDF, а також у спеціальному форматі для вишивки у програмі для смартфонів і планшетів Saga.
Очистити

Опис

Ідея присвятити вишивальний дизайн героїчному українському Півдню, а особливо, степу, народилась у художниці Kerry Kerrydven та дизайнерки “Хитрої синиці” Олександри Сергієнко ще у квітні 2023 року. Вони довго і захоплено обговорювали списки тварин та рослин, художниця вже шукала референси, щоб розпочати роботу. Та потім сталась катастрофа на Каховській ГЕС, коли росіяни її підірвали, і тисячі людей опинились у смертельній небезпеці. Масштаби цієї трагедії ще неможливо достеменно оцінити, адже частина земель, постраждалих внаслідок цього теракту, досі під окупацією росіян (на момент початку вересня 2023).  Український степ завжди був прихистом сотень червонокнижних представників флори і фауни. Тяжко думати про те, скільки їх загинуло через війну, розв’язану нашим північним сусідом, для якого ані людське життя, ані культурні надбання, ані природні багатства і ресурси не є цінністю. Тож дизайн “Вартові степу” — про нашу любов до українського Півдня, до волелюбного степу, про віру в перемогу України і про надію на відновлення.

Додаткова інформація

Тип схеми

Дизайнер схеми

Художник

Виробник

Палітра ниток

DMC

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.