Морський семплер. Sea you soon

450,00 

 

Розмір вишивки у хрестиках: 117 х 154. В дизайні використовується палітра 41 колір DMC + 13 блендів (змішаних кольорів). Стібки: хрестик, напівхрестик, шов “назад голку” (бекстітч), французькі вузлики, кординг (кручений шнурок).

УВАГА! 20% від продажу цієї електронної схеми ми адресно спрямуємо на потреби ЗСУ та українських медиків. Звіти про нашу підтримку української армії та волонтерів ми будемо періодично публікувати на наших сторінках у соцмережах.

Цифрова схема
450,00 
Електронна схема надається у форматі PDF, а також у спеціальному форматі для вишивки у програмі для смартфонів і планшетів Saga.
Очистити

Опис

Ідея морського семплера народилась у художниці Kerry Kerrydven у спілкуванні з дизайнеркою “Хитрої синиці”, Олександрою Сергієнко. Хотілось створити семплер про море, який був би зрозумілий вишивальницям з різних куточків світу, але наше, південносхідне українське серденько тішив особливо. Так у центрі композиції з’явився бердянський маяк, а навколо розташувались мартини, медузи, човни, азовські бички… На момент створення цієї ілюстрації і, власне, схеми (червень 2023 року), російські окупанти ще грабують ці регіони України. Та ми віримо, що незабаром знову звільнимо тебе і побачимось, наше тепле Азовське.

Додаткова інформація

Тип схеми

, ,

Дизайнер схеми

Художник

Виробник

Палітра ниток

DMC

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.