Вишивальна рулетка. Перезавантаження

На початку року ми запустили гру “Вишивальна рулетка”, але події кінця лютого, коли війська РФ віроломно порушили кордони України і розпочали повномасштабний наступ, зруйнували не лише вишивальні плани. Абсолютно кожен українець зазнав непоправних втрат у цій фазі війни. Тисячі українців змушені були тікати від обстрілів, втрачали домівки, роботу, усталене життя, своїх рідних, друзів та знайомих, багато хто — власне життя. Наразі більшість наших співгромадян кожен на своєму фронті працюють на перемогу України. Ми впевнені, що і наші любі вишивальниці — також.

Та життя триває, і попри все, дівчата-вишивальниці відновлюють у собі ресурс творити прекрасне своїми руками. Тож, якщо ви знайшли змогу повернутись до вишивки, ми пропонуємо перезавантажити нашу “Вишивальну рулетку”.

 • Маєте декілька паралельних вишивальних процесів?
 • Увесь час розриваєтесь між ними, бо хочеться вишити все це одночасно?
 • Прагнете скоротити кількість довгобудів?

Спробуйте пограти з нами у “Вишивальну рулетку!”

 • Під час гри ви активно зрушите свої основні вишивальні роботи
 • Завершите розпочате і нарешті почнете щось нове!
 • Матимете шанс виграти вишивальний приз!

Умови участі

 • Оргвнесок — 100 грн! (80% цієї суми формує призовий фонд гри, 20% — на потреби ЗСУ). Реквізити для оплати учасники отримають після реєстрації у формі.
 • Обов’язково долучитись в групу “Хитра синиця – фанклуб! (авторські схеми для вишивки)” на Фейсбуку (гра проводитиметься у ній).
 • Заповнити форму
 • Долучитись до гри можна на будь-якому етапі, виконавши зазначені умови.

Суть гри

 1. Щоп’ятниці в проміжку з 18:00 до 19:00 (за Київським часом) організатори крутять дві рулетки. Перша визначає номер вишивального процесу, а друга — норму хрестиків, яку треба виконати у цьому процесі найближчого тижня.
 2. Якщо цю норму протягом тижня вишито і гравець відзвітував про це до моменту запуску рулеток (до п’ятниці, 18:00), то його участь у грі триває!
 3. Якщо норму не виконано або обов’язковий звіт не викладено чи оформлено неправильно (нема кодового слова; кодове слово не на папірці, а у фотошопі; неможливо візуально визначити вишиту ділянку тощо) — гравець вибуває.
 4. Кожна учасниця має право на пропуск одного звіту протягом гри! Кожен подальший пропуск можна компенсувати донатом на потреби ЗСУ сумою від 50-ти гривень (реквізити дають організатори).
 5. Гра триває доти, доки в ній не лишиться один учасник або до 26-го серпня.
 6. Якщо на кінець гри учасників залишається декілька, то переможець визначатиметься рандомом.
 7. Переможець зможе обрати будь-які товари на сайті “Хитра синиця” на суму призового фонду (окрім аксесуарів ручної роботи і фарбованої тканини).
 8. Гра почнеться 24 червня (з 18:00 за Києвом будуть перші рулетки!)

Дії учасника

 1. Кожен учасник гри обирає від 2-х до 6-ти вишивальних процесів, з якими бере участь. Своїм процесам він надає порядкові номери від 1 до 6. Якщо процесів два, то кожен процес матиме по три номери (наприклад, 1-3-5, 2-4-6).
 2. У звітний альбом у групі учасник додає своє фото, під яким звітуватиме протягом гри. Стартовим фото повинен бути колаж з процесами і наданими їм номерами.
 3. Звіт повинен містити ДВА ФОТО за даний тиждень: БУЛО/СТАЛО (кожне фото з кодовим словом НА ПАПІРЦІ). Також слід вказати тижневу норму і фактичну кількість вишитих хрестиків. Для зручності можна використовувати скріншоти з програм, які ведуть облік вишитих хрестиків. Відзвітувати важливо до п’ятниці 18:00 за Києвом!
 4. Один звіт — один процес!
 5. Організатори перевірятимуть звіти протягом суботи-неділі.
 6. Організатори можуть брати участь у грі “заради фану”, поза конкурсом і без оргвнеску.

Заміна процесів

 1. Завершеним процесом вважається повністю вишита робота!
 2. Якщо під час виконання норми у гравця закінчився процес, а норму не виконано — можна продовжити норму на новому процесі, якого немає в грі (також з фото БУЛО/СТАЛО та кодовим словом). Таким чином, для звіту гравець матиме 4 фото! Після цього цей новий процес посідає місце завершеного.
 3. В новій роботі на момент БУЛО повинно бути вишито хоча би 50х. Фото з чистою канвою не приймаються!
 4. Продовжити норму у випадку фінішу можна також іншим процесом з гри, якщо він на цю мить мав лише один порядковий номер (нагадаємо, процеси не можуть мати більше 3-х порядкових номерів!).
 5. Замінити процеси у грі можна двічі за гру під час ЩАСЛИВИХ ТИЖНІВ, а саме в періоди з 16.07 по 22.07 і з 13.08 по 19.08Заміна процесів і колажу відбувається ЛИШЕ ПІСЛЯ публікування звіту, та ПЕРЕД тим, як покрутять рулетки і видадуть нове кодове слово.

Рулетки і норми хрестиків

 • Перша рулетка має сектори з номерами процесів (від 1 до 6) і два додаткових сектори: НОРМА/2. Якщо на рулетці випав додатковий сектор, то організатори крутять її ще раз, щоб дізнатись номер процесу. При цьому норма вишитих хрестиків на тижні, яка випаде вже на другій рулетці, буде поділена на два.
 • Друга рулетка містить сектори з тижневими нормами: 500х, 700х, 1000х, 1200х, 1500х, 1700х, 2000х, 2200х.
 • Якщо учасниці випав процес за дизайном “Хитрої синиці”, то вона має бонус: її норма буде меншою на 200х за встановлену на даному тижні.
 • Організатори публікують скріншоти з рулеток і кодові слова в звітному альбомі під фото-обкладинкою щоп’ятниці в часовому проміжку 18:00-19:00 (за Київським часом).

З якими процесами можна брати участь?

 • У грі можна брати участь зі схемами і наборами БУДЬ-ЯКИХ виробників у техніці «хрестик» (з таємними процесами брати участь не можна!). Винятки: до участі не беруться роботи за дизайнами російських виробників, а також Міли Вождь, Катерини Гафенко, Альони Кошкіної.
 • Монохромні роботи у грі участі не беруть (в роботі має бути принаймні 2 кольори, меланж вважається «одним» кольором). Але протягом циклу ви можете (якщо хочете) вишивати одним обраним кольором свою багатоколірну роботу.
 • Також не беруть участь у грі роботи з нанесеною на канву схемою!
 • Повністю бісерні роботи теж до гри не приймаються, але можливі процеси в змішаних техніках, по типу дизайнів від MillHill, Nora Corbet тощо.
 • Набори з мініатюрами рахуються одним процесом (наприклад, сезонні віконця від “Хитрої синиці” або комплекти новорічних іграшок від Dimensions).
 • Брати участь можна в тому числі з безкоштовними схемами “Хитрої синиці” участі!

Формула для підрахунку хрестиків

 • 1 фр. вузлик = 1 хрестик
 • 2 напівхрестика = 1 хрестик
 • 2 стібка беку = 1 хрестик 
 • 2 ¾ = 1 хрестик
 • 1 бісеринка = 1 хрестик
 • У випадку використання програм, які ведуть облік вишитих стібків, враховується калькуляція цих програм.

Важливі доповнення

Організатори гри залишають за собою право вирішувати спірні моменти, не обговорені в правилах, на власний розсуд. Учасники гри приймають правила і зобов’язуються їх виконувати.

Всім бажаємо рівних хрестиків і гарних емоцій у грі! Україні — перемоги! Всім, хто цю перемогу наближує, — сил, здоров’я, міцності та віри! Обіймаємо, хто б де не був зараз.