Абонемент на передзамовлення схем

Друзі, на початок 2022 року “Хитра синиця” лишила в своєму асортименті малу частку електронних схем, а абсолютну більшість товару складають тепер авторські набори для вишивки за нашими дизайнами.

Та практику попереднього замовлень дизайну саме в цифровому вигляді (PDF, Saga) ми частково залишили для розробок за мотивами ілюстрацій. Зазвичай можливість придбати електронну схему є у вас на етапі створення дизайну. Про це ми пишемо на сторінках в соцмережах, а також на сайті з’являється можливість придбати схему.

У середньому за рік ми маємо не менше 10-ти таких передзамовлень. Середня вартість схеми в електронному вигляді складає 200 грн.

Пропонуємо вам придбати абонемент на участь у попередніх замовленнях електронних схем. Вам це може бути цікаво, якщо:

  • Ви любите наші дизайни і не пропускаєте новинки
  • Надаєте перевагу електронним схемам
  • Хочете отримувати персональне сповіщення про вихід новинок і терміни передзамовлень
  • Хочете заощадити на покупці електронних схем

Маємо два варіанти абонементу:

  • Три електронні схеми на етапі розробки дизайну (550 грн)
  • П’ять електронних схем на етапі розробки дизайну (800 грн)

Незалежно від вартості схем, абонемент можна застосувати визначену кількість разів, до будь-яких дизайнів, які вам сподобаються на етапі розробки, і нами буде зазначена можливість придбання їх в електронному вигляді.

Скористатись абонементом можна буде до кінця 2022 року (до 31 грудня). З 2023 року невикористані можливості абонементу “згоряють”. Також особистий абонемент не підлягає передачі третім особам.

Важливо! Абонемент не застосовується до тих дизайнів, які вже випущені, до наборів, аксесуарів тощо. Лише до дизайнів, які є в розробці і на них відкрите попереднє замовлення!

Придбати абонемент можна буде до кінця лютого. Якщо вас зацікавила пропозиція, заповніть форму, ми з вами зв’яжемось і розкажемо, як будемо далі взаємодіяти, а також надамо реквізити для оплати.

Дякуємо, що залишаєтесь з нами, купуєте наші набори і схеми, ділитесь своїми враженнями від вишивки! Цим ви спонукаєте нас творити і далі!