Топ-7 сюжетів для вишивки, які сподобаються чоловікам

В наш час суто статистично вишивка вважається одним з популярних жіночих занять. Хоча насправді ніщо не може завадити займатись вишивкою хоч жінці, хоч чоловікові, незалежно від віку, статусу, світогляду. Ми проти будь-яких упереджень у цьому питанні і завжди раді бачити в числі наших друзів по хобі саме чоловіків. А отже можемо поділитись власними спостереженнями про те, які вишивальні сюжети найчастіше припадають їм до душі. Одразу зауважимо, ця підбірка жодним чином не претендує на істину чи повноцінне соціологічне дослідження.

Тож, розпочнемо! З нашого досвіду, чоловіки звертають увагу на “нестандартні” сюжети. Наприклад, такі, як “Вартовий часу”. Саме цей дизайн прекрасний тим, що може бути оформлений не просто як картина, а у вигляді настінного годинника. І вишивка вже набуває практичного змісту і користі!

Також сучасні козаки не оминають увагою і мотиви, які звертаються до історичної тематики. Зовсім не дивно, адже історія нам не лише дає ключі для розуміння сучасності, а й надихає і сповнює силами. Ми неначе відчуваємо невидиму підтримку пращурів! Саме такі думки навіює, скажімо, дизайн “Козак Мамай”, в якому традиційний образ переосмислений крізь призму сьогодення.

Поширений стереотип стверджує, що шлях до серця чоловіка лежить крізь шлунок. Ми можемо посперечатись щодо цього, бо знаємо, що чоловік, який вправно порається на кухні, теж має всі шанси завоювати прихильність примхливої пані. Хай там як, а вишивка, присвячена кулінарній темі, не залишить байдужим жодного гурмана! Пропонуємо придивитись до таких натюрмортів, як “Рибний стейк і біле вино”, а також “Червоне вино і м’ясний стейк”, кому що більше до вподоби.

Ми помітили, що найчастіше чоловіки-вишивальники люблять масштабні роботи, над якими можна ретельно працювати кілька місяців поспіль. Серед таких дизайнів в нашому асортименті безперечним лідером є “Берегиня”. Багатоколірна, копітка робота, сповнена глибоких сенсів.

Та якщо сучасний чоловік має небагато часу на вишивку, а займатись улюбленим хобі все одно хочеться, то, ясна річ, ми можемо запропонувати дизайни меншого формату. Сови з серії “Завзяте птаство”, а саме “Мольфар” і “Градівник”, пасуватимуть як робочому кабінету, так і інтер’єру заміського будиночка.

Звісно, цей перелік не є вичерпним! Ми знаємо, що на колір і смак товариш не всяк, тому будемо раді, якщо серед наших схем ви знайдете саме ті, що найкраще відповідатимуть вашому внутрішньому Я! З повагою і любов’ю, Хитрі синички, Євгенія і Олександра.