Віконця. Осінь

300,00 800,00 

Розмір вишивки кожного фрагменту у хрестиках: 36 х 57. В дизайні використано 12 кольорів DMC + рекомендовано 1 колір металіка (чорний). Стібки: хрестик, шов “назад голку” (бекстітч). Зашив повний. Можна вишивати на пластику, і будь-якій світлій основі (зашив повний).

УВАГА! 20% від продажу цієї електронної схеми ми адресно спрямуємо на потреби ЗСУ та українських медиків. Звіти про нашу підтримку української армії та волонтерів ми будемо періодично публікувати на наших сторінках у соцмережах.

Комплект матеріалів + роздрукована схема
800,00 

2 в наявності

Комплект містить друковану схему, нитки DMC, Gutterman, пластикову канву, фетр
Цифрова схема
300,00 
Електронна схема надається у форматі PDF і Saga
Очистити

Опис

Дизайн з серії “Сезонні віконця”. Осінні віконця — це справжній настрій осені. Хтось побачить тут мотиви Геловіну, а хтось відчує затишок і тепло дачного будиночка, де так приємно буває усамітнитись від міської метушні і зайнятись улюбленими справами — рукоділлям, читанням, спогляданням природи, чаюванням тощо. Ви можете оформити ці віконця як окремі іграшки-підвіски і прикрасити свою оселю, створивши унікальну атмосферу. Але не обмежуйте політ фантазії! Це можуть бути і закладки в улюблені книжки, і вишивка на торбинках, і ключниця, і обкладинка для нотатника…

Додаткова інформація

Тип схеми

,

Дизайнер схеми

Палітра ниток

DMC, Gutermann

Виробник

Вам також може сподобатися…