Весна запашна

300,00 

Розмір основної вишивки у хрестиках: 85 х 165. Розмір додаткового фрагменту, який передбачено вишити на дерев’яній або пластиковій основі белпула — 95 х 11 хрестиків. В дизайні використано 15 кольорів DMС. Стібки: хрестик, бекстітч, французькі вузлики. Бонус: 4 варіанти верхнього фрагменту на вибір! Також ви можете обрати з двох варіантів основного дизайну (кролик або писанки), схема для кожного міститься у файлах.

Електронна схема надається у форматі PDF, а також у спеціальному форматі для вишивки у програмі для смартфонів і планшетів Saga (файл для програми Saga запакований у ZIP-архів, попередньо збережіть архів на ваш пристрій, видобудьте файл і відкрийте його за допомогою програми Cross Stitch Saga).

УВАГА! 20% від продажу цієї електронної схеми ми адресно спрямуємо на потреби ЗСУ та українських медиків. Звіти про нашу підтримку української армії та волонтерів ми будемо періодично публікувати на наших сторінках у соцмережах.

 

Опис

Дизайнерка Олександра Сергієнко надихалась поезією Павла Тичини при створенні цього весняного, теплого семплера.

Арфами, арфами —
золотими, голосними обізвалися гаї
Самодзвонними:
Йде весна
Запашна,
Квітами-перлами
Закосичена…

Сонце, улюблені запашні квіти, настрій пробудження природи і крилатих мрій! Цей белпул може також слугувати декором до Великодня.

Додаткова інформація

Тип схеми

Дизайнер схеми

Виробник

Палітра ниток

DMC

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

Вам також може сподобатися…