Рушник. Виноград з медом

360,00 

Розмір вишивки центрального елементу в хрестиках: 104 х 60. Ширина готового виробу ~40 см, а довжина визначається індивідуально, залежно від ваших вподобань (орієнтовно ~70 см).  В дизайні використано 24 кольори DMC плюс 2 бленди (змішані кольори). Для вишивки краю у техніці хардангер використовуються нитки DMC Coton Perle 8 і 12. Стібки: хрестик, напівхрестик, шов “назад голку” (бекстітч). Рівень складності елементів у техніці хардангер — “початківець”.

УВАГА! 20% від продажу цієї електронної схеми ми адресно спрямуємо на потреби ЗСУ та українських медиків. Звіти про нашу підтримку української армії та волонтерів ми будемо періодично публікувати на наших сторінках у соцмережах.

Цифрова схема
360,00 
Електронна схема для центрального мотиву в техніці "хрестик" надається у форматі PDF, а також у спеціальному форматі для вишивки у програмі для смартфонів і планшетів Saga. Схема і інструкція для хардангеру місититься у файлі PDF.
Очистити

Опис

Дизайнерки Олександра Сергієнко і Євгенія Колесніченко у співпраці створили схему для рушника, який можна вишити до Спасу. Мед, яблука, виноград і пшеничні колоски — це традиційні атрибути серпня і щедрого врожаю, ми пропонуємо вишити їх хрестиком. А край виробу, оформлений у техніці хардангер, виглядатиме ефектно і водночас ніжно. Навіть, якщо раніше ви не вишивали у цій техніці, ви легко впораєтесь з запропонованими швами. Схема містить поради щодо виконання цих швів. Рівень складності — “початківець”.

Додаткова інформація

Тип схеми

, ,

Дизайнер схеми

,

Виробник

Палітра ниток

DMC

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

Вам також може сподобатися…