Крила Надії (серія “Птахи Перемоги”)

320,00 

Розмір вишивки у хрестиках: 124 х 124 . В дизайні використано 14 кольорів DMC. Стібки: хрестик, лічильний бекстітч.

Електронна схема надається у форматі PDF і Saga.

УВАГА! 20% від продажу цієї електронної схеми ми адресно спрямуємо на потреби ЗСУ та українських медиків. Звіти про нашу підтримку української армії та волонтерів ми будемо періодично публікувати на наших сторінках у соцмережах.

Опис

Птахи і квіти — популярний мотив у вишивці. Це і не дивно, адже здавна люди захоплено спостерігали за польотом птахів у небі, вслухались у дивовижні співи, милувались розмахом їхніх крил і мріяли так само здійматись над світом у польоті.

Серія вишивок за мотивами ілюстрацій Ірини Далибожик може бути звичайною фантазією на вінтажні пташині мотиви. А можна представити кожен з цих сюжетів як те, що нас живить і надихає на шляху до будь-якого успіху чи перемоги. Формулу про Віру, Надію і Любов придумали ще до нас, але, погодьтесь, ці компоненти дійсно важливі, коли йдеться про щось, що вимагає наших надзусиль. Без віри у власні сили — не буде наснаги, надія на вдалий результат — окрилює і також надихає, але в основі всього — любов. У глобальному розумінні — любов до життя у всіх його проявах!

Сьогодні, коли Україна протистоїть російському загарбнику, у нашій боротьбі нам теж потрібно знаходити Віру, Надію і Любов. І часом вишивати яскравих пташок, аби живити свої душевні сили. Переможемо!

Схема є частиною серії “Птахи Перемоги

Додаткова інформація

Тип схеми

Художник

Дизайнер схеми

Палітра ниток

DMC

Виробник

Серія

Птахи Перемоги

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.