Котики Муркотики

400,00 

Розмір вишивки у хрестиках: 142 х 138. В дизайні використано 21 колір DMC + 5 блендів (змішаних кольорів) + 3 кольори бісеру. Стібки: хрестик, шов “назад голку” (бекстітч), французькі вузлики, декоративні “шовчики”.

УВАГА! 20% від продажу цієї електронної схеми ми адресно спрямуємо на потреби ЗСУ та українських медиків. Звіти про нашу підтримку української армії та волонтерів ми будемо періодично публікувати на наших сторінках у соцмережах.

Цифрова схема
400,00 
Електронна схема надається у форматі PDF, а також у спеціальному форматі для вишивки у програмі для смартфонів і планшетів Saga.
Очистити

Опис

Дизайнерка Євгенія Колесніченко. Схему розроблено за мотивами ілюстрації Олесі Вакуленко. Незважаючи на значну кількість деталей у дизайні, він досить простий в роботі, адже вишивається звичайним хрестиком, а бекстітч в ньому лічильний (по клітинках). Віночок киці оформлений за допомогою декоративних шовчиків, для вишивки яких надається покрокова інструкція. Радимо використовувати тканину рівномірного переплетення 27-28 каунту для зручності роботи.

Додаткова інформація

Тип схеми

, ,

Дизайнер схеми

Художник

Виробник

Палітра ниток

DMC

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

Вам також може сподобатися…