Фламінго

300,00 

Розмір основної вишивки у хрестиках: 83 х 165. Розмір фрагменту, який передбачено вишити на дерев’яній основі белпула — 95 х 11 хрестиків. В дизайні використано 12 кольорів DMС. Стібки: хрестик, бекстітч. Бонус: 4 варіанти верхнього фрагменту на вибір!

Електронна схема надається у форматі PDF, а також у спеціальному форматі для вишивки у програмі для смартфонів і планшетів Saga.

УВАГА! 20% від продажу цієї електронної схеми ми адресно спрямуємо на потреби ЗСУ та українських медиків. Звіти про нашу підтримку української армії та волонтерів ми будемо періодично публікувати на наших сторінках у соцмережах.

Опис

Дизайнерка Олександра Сергієнко. Хто сказав, що долю визначають гороскопи? Хто зобов’язує зустрічати новий рік у певному образі і слідувати певним правилам? Де взагалі прописані ці правила? Отож бо! Все в наших головах! Ми пропонуємо вам дизайн, який промовляє: “Мій рік — мої правила! Мої мрії! Мої кольори! І мій власний гороскоп!” Фламінго асоціюються з сонцем і екзотикою, але хто здатен заперечити, що вони цілком можуть бути і новорічними! Загадуй бажання — і вишивай! Все неодмінно втілиться!

Дизайн для сміливих, неординарних, впевнених у собі вишивальниць. А ще він може служити вишитим життєвим гаслом. Як гадаєте?

Додаткова інформація

Тип схеми

Дизайнер схеми

Виробник

Палітра ниток

DMC

Вид тканини

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

Вам також може сподобатися…