Магічні бичечки

80,00 

Серія схем для вишивки з символом прийдешнього 2021 року. Серія включає у себе 4 дизайни з мультяшними персонажами-бичками. Кожен дизайн розміром в межах 60 х 70 хрестиків, зашив неповний. До 17 кольорів у кожному дизайні.

Окрім самої схеми, ви отримаєте від нас побажання-передбачення на прийдешній 2021 рік.

АКЦІЯ! Паперова схема без націнки за друк! При замовленні дизайну в полі “ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ” пишіть, що хочете паперову схему і вказуйте дані для відправки новою чи укрпоштою. Акція триває, доки акційний товар є в наявності.

#1 Гітарист Петро
80,00 
zip-архів зі схемою "Гітарист Петро" містить два файли (у форматі PDF і Saga). Завантажте архів на свій пристрій, видобудьте файли з архіву, перш ніж працювати з ними.
#2 Барабанщик Бодя
80,00 
zip-архів зі схемою "Барабанщик Бодя" містить два файли (у форматі PDF і Saga). Завантажте архів на свій пристрій, видобудьте файли з архіву, перш ніж працювати з ними.
#3 Валторнист Хома
80,00 
zip-архів зі схемою "Валторнист Хома" містить два файли (у форматі PDF і Saga). Завантажте архів на свій пристрій, видобудьте файли з архіву, перш ніж працювати з ними.
#4 Басист Ромео
80,00 
zip-архів зі схемою "Басист Ромео" містить два файли (у форматі PDF і Saga). Завантажте архів на свій пристрій, видобудьте файли з архіву, перш ніж працювати з ними.
Очистити
Артикул: KP-13-2021 Категорії: , Позначки: , ,

Опис

Рік Бика обіцяє бути плідним і насиченим. Хто не цуратиметься праці, зможе наприкінці року похвалитись гарними результатами. Але щоб праця була продуктивною, необхідно пам’ятати і про відпочинок! Тож ми, Хитрі синиці, приготували для вас серію магічних мініатюр з передбаченнями щодо способів відпочинку і поповнення душевного ресурсу в новому році. Такі серії вже стали традиційними (адже минулого року в нас були “магічні пацючки”, а ще раніше “магічні поросята”).

Тож а ви можете вишити для себе символ майбутнього року, загадати бажання і просто відпочити від складних масштабних вишивальних процесів.

Додаткова інформація

Дизайнер схеми

Дизайн

#1 Гітарист Петро, #2 Барабанщик Бодя, #3 Валторнист Хома, #4 Басист Ромео

Палітра ниток

DMC

Виробник