Крокуси і проліски (серія “Квіти в кольорах свободи”)

400,00 

Розмір вишивки у хрестиках 111 х 145. В дизайні використовується 33 кольори DMC + 7 блендів (змішаних кольорів). Стібки: хрестик в одну і дві нитки, шов “назад голку” (бекстітч).

УВАГА! 20% від продажу цієї електронної схеми ми адресно спрямуємо на потреби ЗСУ та українських медиків. Звіти про нашу підтримку української армії та волонтерів ми будемо періодично публікувати на наших сторінках у соцмережах.

Цифрова схема
400,00 
Електронна схема надається у форматі PDF, а також у спеціальному форматі для вишивки у програмі для смартфонів і планшетів Saga.
Очистити

Опис

Дизайнерка Євгенія Колесніченко створила схему для вишивки за мотивами ілюстрації Kerry Kerrydven. Ранні весняні і дуже вперті крокуси та проліски: сніг, дощ, холод — їм все одно, вони сповнені краси й сил. Життя буяє попри все.

 

Додаткова інформація

Тип схеми

, ,

Дизайнер схеми

Художник

Виробник

Палітра ниток

DMC

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

Вам також може сподобатися…