Козак при параді

400,00 

Розмір вишивки у хрестиках: 179 х 250. В дизайні використано 45 чистих кольорів DMC + 8 блендів (змішаних кольорів). Стібки: хрестик, напівхрестик, шов “назад голку”, китиці, кординг (кручений шнурок).

УВАГА! 20% від продажу цієї електронної схеми ми адресно спрямуємо на потреби ЗСУ та українських медиків. Звіти про нашу підтримку української армії та волонтерів ми будемо періодично публікувати на наших сторінках у соцмережах.

Цифрова схема
400,00 
Електронна схема надається у форматі PDF, а також у спеціальному форматі для вишивки у програмі для смартфонів і планшетів Saga (файл для програми Saga запакований у ZIP-архів, попередньо збережіть архів на ваш пристрій, видобудьте файл і відкрийте його за допомогою програми Cross Stitch Saga)
Очистити

Опис

Дизайнерка Олександра Сергієнко. Схему розроблено за мотивами ілюстрації Надії Старовойтової, яка свого часу створила підбірку акварельних нарисів з традиційним вбранням запорозьких козаків. Схема “Козак при параді” продовжує серію дизайнів для вишивки хрестиком “Козацька звитяга”.

Додаткова інформація

Тип схеми

,

Дизайнер схеми

Художник

Виробник

Палітра ниток

DMC

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

Вам також може сподобатися…