Гармонія. Набір для вишивки

1 750,00 

Розмір вишивки у хрестиках: 214 x 288. В дизайні використано 39 кольорів DMC + 10 блендів (змішаних кольорів). Стібки: хрестик, напівхрестик в одну і дві нитки, шов “назад голку” (бекстітч). Додатково дизайн містить два кольори металіку (золотий і синій) і три кольори бісеру (білий, синій, старого золота).

У складі набору: тканина рівномірного переплетення; нитки DMC на органайзерах; схема, інструкція, голка, бісер, металік.

УВАГА! Якщо набір ДОСТУПНИЙ ЗА ЗАМОВЛЕННЯМ, це означає, що ми зберемо його і відправимо вам. Про терміни домовляємось індивідуально.

 

Товар закінчився

Немає в наявності

Артикул: SP-25-01 Категорія: Позначок: , , , ,

Опис

Дизайнерка Олександра Сергієнко створила схему для вишивки хрестиком за мотивами ілюстрації Надії Старовойтової. “Гармонія” — це про ту музику, яка звучить у нас, коли ми чуємо і приймаємо себе справжніх, коли наважуємось полюбити себе і від того за спиною виростають крила, а нам стає байдуже, що про все це думає навколишній світ! Знайти гармонію у собі — означає можливість ділитись музикою свого щирого серця зі світом.

У дизайні, окрім муліне DMC, використовується нитка-металік золотого і синього кольору. Також присутній бісер білого/молочного, синього перламутрового кольорів і кольору старого золота. Бісер ви можете добрати на свій смак, виходячи з каунту основи, на якій плануєте вишивати дану роботу. Витрати бісеру (з урахуванням запасу): білого 800 шт, синього 70 шт, золотого 250 шт.

Додаткова інформація

Тип схеми

Дизайнер схеми

Художник

Палітра ниток

DMC

Виробник

Вид тканини

Вам також може сподобатися…