Сумочка для вишивальних процесів плюс дорожній органайзер “Fly”

1 000,00 

Майстриня Олена Коваль створила стильний і функціональний комплект вишивальниці, яка цінує не лише практичність, але й красу аксесуарів!

Сумочка для процесів має розмір 21 х 22 см. Склад матеріалу – якісна американська тканина з делікатним золотим гліттером (100% бавовна). Підходить для процесів на Q-snap 20*20 см чи п’яльцях діаметром до 21 см. Сумочка з двома відділеннями, закривається на магнітні кнопки, оздоблена ручною вишивкою.

Дорожній органайзер стане чудовим і важливим аксесуаром-компаньйоном до сумочки. Попри невеличкий розмір (15 х 11 см у складеному вигляді, 15 х 22 см у розкладеному), він досить місткий і надійно збереже ваші рукодільні дрібнички (ножички, голки, піни, нитковтягувачі і кілька бобінок з нитками). Має магнітну кнопку. 

1 в наявності

Артикул: KOV-PBOD3 Категорія: Позначка:

Опис

Рекомендації по догляду: вироби можна прати в теплій воді, не викручувати, сушити в розправленому вигляді, обережно прасувати.

Увага! Предмети, які ви бачите на фото разом з сумочкою і органайзером (ножиці, схеми, нитки тощо), використані для кращого розуміння функціоналу виробів, їхніх розмірів, а також з естетичною метою і разом з виробами не продаються!

Додаткова інформація

Виробник

Комплектація

Сумочка + органайзер, Сумочка, Органайзер