Сумка-ридикюль для процесів “Пташки”

700,00 

Майстриня Олена Коваль створила універсальну сумочку для рукодільниці. Ви можете використовувати її для своїх в’язальних чи вишивальних процесів.

Сумочка-ридикюль для процесів. Висота — 15 см, ширина — 17 см, довжина — 28 см. Містка, всередині має кишені з клапанами. З одного боку суцільний великий клапан на всю довжину сумки, з іншого боку — два менших. Кишені не застібаються. У велику кишеню ви можете покласти планшет. За його безпеку можна не турбуватись, адже стінки сумки досить щільні. Зверху сумка застібається на ґудзик. Боковини стягуються мотузочкою. Для зручності є доволі довгі ручки. Можна використовувати як для в’язальних, так і для вишивальних процесів. Склад — 100% бавовна гарної якості.

1 в наявності

Артикул: KOV-RID2 Категорія: Позначки: ,

Опис

Рекомендації по догляду: вироби можна прати в теплій воді, не викручувати, сушити в розправленому вигляді, обережно прасувати.

Увага! Предмети, які ви бачите на фото разом з сумочкою і органайзером (ножиці, схеми, нитки тощо), використані для кращого розуміння функціоналу виробів, їхніх розмірів, а також з естетичною метою і разом з виробами не продаються!

Додаткова інформація

Виробник