Белпул. Фламінго

650,00 

Розмір основної вишивки у хрестиках: 83 х 165. Розмір фрагменту, який передбачено вишити на дерев’яній основі белпула — 95 х 11 хрестиків. В дизайні використано 12 кольорів DMС. Стібки: хрестик, бекстітч. Бонус: 4 варіанти верхнього фрагменту на вибір!

Набір для вишивання
650,00 

1 в наявності (може бути зарезервовано)

У складі набору: дві дерев'яні деталі белпула, одна з яких з перфорацією для вишивки (верхня), відріз Linda 27 Zweigart сіро-коричневого кольору, нитки DMC на органайзері, схема, інструкція, голка. Тканина-компаньйон для оформлення белпула до складу набору НЕ ВХОДИТЬ! УВАГА! Якщо набір ДОСТУПНИЙ ЗА ЗАМОВЛЕННЯМ, це означає, що при оплаті до 10 числа поточного місяця (включно) ми укомплектуємо і відправимо вам набір не пізніше 2 числа наступного місяця.
Очистити

Опис

Дизайнерка Олександра Сергієнко. Хто сказав, що долю визначають гороскопи? Хто зобов’язує зустрічати новий рік у певному образі і слідувати певним правилам? Де взагалі прописані ці правила? Отож бо! Все в наших головах! Ми пропонуємо вам дизайн, який промовляє: “Мій рік — мої правила! Мої мрії! Мої кольори! І мій власний гороскоп!” Фламінго асоціюються з сонцем і екзотикою, але хто здатен заперечити, що вони цілком можуть бути і новорічними! Загадуй бажання — і вишивай! Все неодмінно втілиться!

Дизайн для сміливих, неординарних, впевнених у собі вишивальниць. А ще він може служити вишитим життєвим гаслом. Як гадаєте?

Додаткова інформація

Тип схеми

Дизайнер схеми

Виробник

Палітра ниток

DMC

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.